Wiadomości

Kontakt z doradcą

 

z telefonu stacjonarnego 801 111 771 

z telefonu komórkowego  603 515 166

POLSKIE DORADZTWO ROLNICZE - ODDZIAŁ MAŁOPOLSKI PDF Drukuj Email


W&K Kmita
Dąbrowa Szlachecka 33
32-070 Czernichów
tel. 607 131 636
509 956 046
wiolettasotwin@wp.pl

 

 

 

Polskie Doradztwo Rolnicze sp. z o.o.

Doradca - mgr inż. Grzegorz Sowula

powiat olkuski

600077103

maggre@epf.pl

g.sowula@polskiedoradztworolnicze.pl

 

 

 

Polskie Doradztwo Rolnicze sp. z o.o.

Doradca - Jadwiga Chojniak

powiat limanowski

501249922, 18 3371362

wujektom@poczta.fm

j.chojniak@polskiedoradztworolnicze.pl

ul. Kochanowskiego 42,

34-600 Limanowa

 

 


Polskie Doradztwo Rolnicze sp. z o.o.

Doradca - mgr inż. Grzegorz Gryźniak

powiat sądecki

649450764, 18 4429388

schr@autograf.pl

g.gryzniak@polskiedoradztworolnicze.pl

Łazy Biegonickie 16,

33-340 Stary Sącz


 

 

OGRODOWNIA - Pracownia Ogrodów mgr. inż. Małgorzata Szczuka

607515171, 695837396

malgorzata_szczuka@wp.pl

m.szczuka@polskiedoradztworolnicze.pl

Punkt obsługi w Miechowie 32-200,

ul. Piłsudskiego 2,

Punkt obsługi Pl. Kościuszki 5

 

 

 

Polskie Doradztwo Rolnicze sp. z o.o.

Doradca - mgr inż. Mariusz Pasek

693090613

mariusz.pasek@op.pl

m.pasek@polskiedoradztworolnicze.pl

Hebdów 64,

32-120 Nowe Brzesko,

 

 

 

Polskie Doradztwo Rolnicze sp. z o.o.

Doradca - mgr Waldemar Gorajczyk

Waldemar Gorajczyk 661888610

wgorajczyk@interia.pl

w.gorajczyk@polskiedoradztworolnicze.pl

Sułoszowa I/74, 32-045

tel. 661 888 610

 

 

 

Zakład Usług Technicznych RM-INSTAL

Grzegorz Januszek

667944418

rm-instal@o2.pl

g.januszek@polskiedoradztworolnicze.pl

Sieniczno ul. Jaworowa 58,

32-300 Olkusz

 

 

 

Polskie Doradztwo Rolnicze sp. z o.o.

Doradca - mgr inż. Ewa Juliszewska

608619159

powiat krakowski

 

 

 

Polski Doradztwo Rolnicze sp. z o.o.

Doradca mgr inż.Ewa Bartnicka

694224830

powiat nowotarski

 


 

Valid XHTML 1.0 Transitional CSS ist valide!